logo grand hotel mobile
Zadzwoń Zarezerwuj Lokalizacja
Grand Hote & Meeting Center Kielce
menu

Szanowni Goście i Kontrahenci,
Wspólnie z Pracownikami Best Western Grand Hotel Kielce podjęliśmy niełatwą decyzję o zamknięciu naszego obiektu do odwołania b.r.
Przesłanki tego kroku są ściśle powiązane z odpowiedzialnością społeczną biznesu w kontekście istniejącego zagrożenia epidemiologicznego.
Nie możemy narażać naszych Gości, Pracowników i Kontrahentów na jakiekolwiek nawet potencjalne zagrożenie. W tych trudnych dla nas wszystkich chwilach bezpieczeństwo jest dla nas wartością nadrzędną.
Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że sytuacja jest bardzo dynamiczna, dlatego na bieżąco będziemy Państwa informować o jakichkolwiek dalszych poczynaniach zmierzających do jej normalizacji.
Chcę w tym miejscu zapewnić wszystkich naszych obecnych i potencjalnych Gości, że on line odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i plany rezerwacyjne zarówno noclegowe, jak i konferencyjne.

Zarząd BWGH

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W ZWIĄZKU Z COVID-19 Ze względu na Państwa bezpieczeństwo wprowadziliśmy najwyższe normy bezpieczeństwa. Jednocześnie zaprasza do rezerwowania pobytu. Dowiedz się więcej. X