logo grand hotel mobile
Zadzwoń Zarezerwuj Lokalizacja
Grand Hote & Meeting Center Kielce
menu

Fundusz Stypendialny GRAND

Stworzyliśmy specjalny program stypendialny, który ma na celu wsparcie finansowe wybitnie uzdolnionych dzieci i młodzieży z terenu województwa świętokrzyskiego. Fundusze zbieramy dzięki licytacji prowadzonej podczas Świętokrzyskiego Balu Filantropów, organizowanego w naszym hotelu. Tak uzyskane środki i darowizny przekazujemy na specjalnie utworzony Fundusz Stypendialny GRAND.

czytaj więcej

Lokalne dziedzictwo

Jesteśmy dumni z naszego regionu, dlatego promujemy wśród naszych gości jego dziedzictwo przyrodnicze oraz kulturalne.
Jedną z najczęściej polecanych atrakcji turystycznych w Górach Świętokrzyskich jest bez wątpienia Jaskinia Raj. Znana i uznawana za najpiękniejszą jaskinię w Polsce.
Jaskinia Raj jest otwarta dla zwiedzających w okresie od stycznia do listopada. Można ją podziwiać jedynie pod opieką przewodnika w grupach maksymalnie 15 – osobowych.

Dziedzictwo kulinarne

Należymy do Sieci Dziedzictwo Kulinarne Świętokrzyskie oraz czynnie propagujemy ideę Slow Food w naszym regionie.
Wierzymy, że każde danie tworzy się z małych idealnie dobranych składników.
Doskonały produkt to gwarancja bogactwa smaku. Dlatego w Oranżerii bardzo starannie dobieramy naszych dostawców.
Ściśle współpracujemy z lokalnymi gospodarstwami i firmami oraz wspieramy je. Nasi partnerzy to nagradzani i doceniani producenci. Prawdziwi pasjonaci, którzy tak jak my kochają to co robią.

Polityka środowiskowa

Stale doskonalimy nasze usługi pod kątem oszczędności energii i wody oraz użycia ekologicznych produktów.
Ograniczmy i segregujemy odpady na terenie hotelu. Szkolimy pracowników w zakresie świadomości na rzecz środowiska i odpowiedzialności społecznej.

Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Nasz obiekt posiada rekomendację MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.
Pozytywnie przeszliśmy procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. zostaliśmy sprawdzeni pod kątem “przyjazności dla rowerzystów”, a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym.

 • „Grand Hotel ****? Moim zdaniem Grand Hotel to *****!!!
  Fenomenalna obsługa. Miałam trudny wyjazd a obsługa w hotelu genialnie, stosownie reagowała na wszystkie moje kaprysy. Przyjeżdżając do hotelu byłam w nastroju poddenerwowania a wyjeżdżając czułam się wypoczęta, spokojna i dopieszczona. Jedynego czego żałuję to, że nie poprosiłam o drugą porcję omleta. Już wiem, w którym hotelu w Kielcach będę zawsze się zatrzymywać.”

  Iwona Lasak

  booking.com
 • „Polecam !
  Hotel w centrum. Bardzo przyjemna i pomocna obsługa. Pyszne śniadania, duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie.”

  Anna

  booking.com
 • „Przede wszystkim super lokalizacja - samo centrum. Do tego bardzo wygodne łóżko, pokoje czyste i nowe, zadbane łazienki - byłam pozytywnie zaskoczona. Na śniadaniu bardzo duży wybór dań, wszystko świeże i na bieżąco uzupełniane przez obsługę. Kucharz serwujący omlety ze skomponowanych przeze mnie składników - super!. Obsługa w recepcji i restauracji przemiła, profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Dla zmotoryzowanych duży parking. Przy kolejnym pobycie w Kielcach z pewnością tam wrócę!”

  Aleksandra

  booking.com
 • „Lokalizacja, wystrój, kuchnia - WSZYSTKO. JESTEM KLIENTEM HOTELU OD WIELU LAT. Byłem świadkiem wszystkich zmian, które przechodziły Łysogóry :-) Pozytywnych zmian.”

  Grzegorz

  booking.com
 • „Pyszne jedzenie, bardzo wysoki standard, bardzo pomocna obsługa.Kiedy poprosiłam o zmianę pokoju na cichy, zrobiono to bez problemu. Kiedy wifi przestało działać obsługa hotelu natychmiast zajęła się tym.”

  Iwona

  booking.com
 • „Świetny personel Pysze śniadania Pyszne jedzenie w restauracji hotelowej Pyszna kawa i wino w barze hotelowym Świetna lokalizacja”

  Magdalena

  booking.com
 • “Przyjemny pobyt”
  Z całego serca polecam. Nie znalazłam żadnej wady podczas swojego pobytu.
  +bardzo czysto
  +wygodne łóżko
  +ładnie urządzony pokój
  +przemiła i pomocna obsługa
  +idealna lokalizacja (blisko atrakcji turystycznych, przystanków, dworca Bus, PKP i PKS)

  MagdalenaJK

  booking.com
 • „Dobra lokalizacja, pyszne śniadania, nowoczesne i przestronne pokoje”

  Adam

  tripadvisor.com

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W ZWIĄZKU Z COVID-19 Ze względu na Państwa bezpieczeństwo wprowadziliśmy najwyższe normy bezpieczeństwa. Jednocześnie zaprasza do rezerwowania pobytu. Dowiedz się więcej. X