logo grand hotel mobile
Zadzwoń Zarezerwuj Lokalizacja
Grand Hote & Meeting Center Kielce
menu

Restauracja Oranżeria

Od smakosza do tradycjonalisty, od śniadania do kolacji – oferujemy całą paletę możliwości kulinarnych.
Poznaj autorskie menu naszego szefa kuchni.
Czysta przyjemność!

czytaj więcej

Kawiarnia Klimt

Ciepła i przytulna przestrzeń wypełniona kwiatami, sztuką i zapachem świeżo parzonej kawy.
Dajemy Wam miejsce nie tylko do odpoczynku i relaksu, ale także inspirującą przestrzeń do spotkań biurowych.

Catering

Nasza filozofia obsługi spotkań uwzględnia wszystkie potrzeby gości. Dlatego stworzyliśmy autorskie menu zgodnie z zasadami Brain Food. Właściwa rzecz we właściwym miejscu o właściwym czasie. Perfekcyjne wrażenie powstaje z połączenia wielu bardzo małych składników, a my nic nie pozostawiamy przypadkowi. Sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie.

czytaj więcej

Akademia kulinarna

Coraz większe zainteresowanie sztuką kulinarną i potrzeba doskonalenia swoich umiejętności sprawiły, że rozpoczęliśmy prace nad specjalnym programem warsztatów kulinarnych.
Pod okiem naszego szefa kuchni oraz zaproszonych gości zarówno miłośnicy gotowania jak i stawiający pierwsze kroki w kuchni, będą mogli oddać się kulinarnej pasji.
Wierzymy, że wspólne gotowanie ułatwia komunikację i sprzyja budowaniu dobrych relacji.

 • „Grand Hotel ****? Moim zdaniem Grand Hotel to *****!!!
  Fenomenalna obsługa. Miałam trudny wyjazd a obsługa w hotelu genialnie, stosownie reagowała na wszystkie moje kaprysy. Przyjeżdżając do hotelu byłam w nastroju poddenerwowania a wyjeżdżając czułam się wypoczęta, spokojna i dopieszczona. Jedynego czego żałuję to, że nie poprosiłam o drugą porcję omleta. Już wiem, w którym hotelu w Kielcach będę zawsze się zatrzymywać.”

  Iwona Lasak

  booking.com
 • „Polecam !
  Hotel w centrum. Bardzo przyjemna i pomocna obsługa. Pyszne śniadania, duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie.”

  Anna

  booking.com
 • „Przede wszystkim super lokalizacja - samo centrum. Do tego bardzo wygodne łóżko, pokoje czyste i nowe, zadbane łazienki - byłam pozytywnie zaskoczona. Na śniadaniu bardzo duży wybór dań, wszystko świeże i na bieżąco uzupełniane przez obsługę. Kucharz serwujący omlety ze skomponowanych przeze mnie składników - super!. Obsługa w recepcji i restauracji przemiła, profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Dla zmotoryzowanych duży parking. Przy kolejnym pobycie w Kielcach z pewnością tam wrócę!”

  Aleksandra

  booking.com
 • „Lokalizacja, wystrój, kuchnia - WSZYSTKO. JESTEM KLIENTEM HOTELU OD WIELU LAT. Byłem świadkiem wszystkich zmian, które przechodziły Łysogóry :-) Pozytywnych zmian.”

  Grzegorz

  booking.com
 • „Pyszne jedzenie, bardzo wysoki standard, bardzo pomocna obsługa.Kiedy poprosiłam o zmianę pokoju na cichy, zrobiono to bez problemu. Kiedy wifi przestało działać obsługa hotelu natychmiast zajęła się tym.”

  Iwona

  booking.com
 • „Świetny personel Pysze śniadania Pyszne jedzenie w restauracji hotelowej Pyszna kawa i wino w barze hotelowym Świetna lokalizacja”

  Magdalena

  booking.com
 • “Przyjemny pobyt”
  Z całego serca polecam. Nie znalazłam żadnej wady podczas swojego pobytu.
  +bardzo czysto
  +wygodne łóżko
  +ładnie urządzony pokój
  +przemiła i pomocna obsługa
  +idealna lokalizacja (blisko atrakcji turystycznych, przystanków, dworca Bus, PKP i PKS)

  MagdalenaJK

  booking.com
 • „Dobra lokalizacja, pyszne śniadania, nowoczesne i przestronne pokoje”

  Adam

  tripadvisor.com

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W ZWIĄZKU Z COVID-19 Ze względu na Państwa bezpieczeństwo wprowadziliśmy najwyższe normy bezpieczeństwa. Jednocześnie zaprasza do rezerwowania pobytu. Dowiedz się więcej. X