Zadzwoń Zarezerwuj Lokalizacja
Grand Hote & Meeting Center Kielce
menu

V BAL FILANTROPÓW ŚWIĘTOKRZYSKICH

Piąty Świętokrzyski Bal Filantropów miał miejsce 3 lutego 2018 r. w naszym hotelu. Świętokrzyski Bal Filantropów to inicjatywa dobroczynna zorganizowana przez Świętokrzyski Fundusz Lokalny i Best Western Grand Hotel w Kielcach. Pierwszy Bal miał miejsce w 2014 r. Celem tej inicjatywy jest zebranie funduszy na stypendia dla młodzieży z województwa świętokrzyskiego, o wybitnych talentach i zdolnościach w różnych dziedzinach.

 

Tegoroczny Bal był wydarzeniem wyjątkowym i pozwoli na zebranie rekordowej kwoty uzyskanej z licytacji oraz kart wstępu: 180 tysięcy złotych. Zebrane w czasie wydarzenia fundusze przeznaczone zostały na piątą edycję Programu Stypendialnego GRAND. Dotychczas przyznano 45 stypendiów na łączną kwotę 191 tysięcy złotych. Zebrane środki pozwolą na ufundowanie kolejnych stypendiów w ramach Programu Stypendialnego GRAND dla wybitnie utalentowanej młodzieży z regionu świętokrzyskiego.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Gościom, którzy poprzez udział w Balu i włączenie się w licytacje przyczynili się do takiego sukcesu. Kierujemy wyrazy wdzięczności do współorganizatora – Best Western Grand Hotel oraz Partnera – Regionalnej Organizacji Turystycznej. Serdecznie dziękujemy Darczyńcom, którzy przekazali niecodzienne przedmioty na licytację oraz wszystkim, którzy aktywnie wspierali naszą inicjatywę dobroczynną.