Zadzwoń Zarezerwuj Lokalizacja
Grand Hote & Meeting Center Kielce
menu

Kolacja w ciemności to prawdziwa nowość w kieleckich restauracjach. To coś, czego nie da się ani zobaczyć, ani opisać słowami – to trzeba po prostu poczuć. Restauracja Oranżeria zaserwuje Ci smak w czystej postaci.


POMYSŁ – Smakuj zmysłami

Kolacja w ciemności to niesamowita kulinarna zabawa. Podczas której, przeniesiesz się do krainy zmysłów i smaków, odkryjesz nowe oblicze potraw których jeszcze nie znałeś. Całkowita ciemność sprawia, że percepcja się zmienia, a zmysły wyostrzają. Nawet najprostsze, czynności, takie jak jedzenie sztućcami, stają się wyzwaniem, a tradycyjne potrawy i zwykłe składniki zamieniają się w coś tajemniczego, nowego i zagadkowego. To zupełnie nowe doświadczenie kulinarne i podróż w nieznane, które zostanie z Tobą na długo.

ZASADY – Jedząc w ciemnościach

Ciemność spowija całą salę. Zgasły wszystkie światła – nie przedrze się nawet jeden, najmniejszy promyk światła. Zaraz wkroczysz do krainy nowych smaków, a Twoimi przewodnikami będą nasi kelnerzy, wyposażeni w noktowizory. Doprowadzą Ciebie i Twoich towarzyszy do stolika i w odstępach czasowych będą serwować kolejne potrawy.

Pamiętaj jednak o kilku zasadach. Aby czerpać pełną przyjemność z Dine in the Dark, prosimy:

MENU – Potrawy, których nie zapomnisz

Dania, które zaserwuje Ci nasz szef kuchni to pilnie strzeżona tajemnica. Menu tego wieczoru to kulinarna zagadka, którą będziesz musiał rozwikłać krok po kroku. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy zestaw dań. To starannie dobrana kompozycja składników, smaków i aromatów, które tworzą harmonijną i oszałamiającą całość.

Tego wieczoru czeka Cię prawdziwa uczta nowych doznań. Naszym celem jest nowe zdefiniowanie tradycyjnych potraw, które serwujemy w nowoczesny i unikatowy sposób. Ty wybierasz jednie trzy warianty z menu:


Kolacja w ciemności – poczuj. dotknij. zasmakuj.

26 październik 2018 godz. 19:00

Cena 120 zł/os.

Nie czekaj kup bilet:

697 090 139

Kup bilet ONLINE!